İletişim Bilgileri

MİKROFİBER NANO TEMİZLİK BEZLERİ İLETİŞİM:0539 367 80 82

 • Yetkili Kişi: Safiye çırak
 • Telefon numarası: +90 (539) 367-80-82
 • MSN: safiyecirak@hotmail.com
 • Adres: Efeler, Efeler, Aydın, Türkiye

Çalışma Saatleri

Temsilciliklerimiz

Sitedeki güncellemeler
Mft bezleri, resim 1
 • Mft bezleri, resim 2
 • Mft bezleri, resim 3
 • Mft bezleri, resim 4
 • Mft bezleri, resim 5
 • Mft bezleri, resim 6
 • Mft bezleri, resim 7
 • Mft bezleri, resim 8
 • Mft bezleri, resim 9
 • Mft bezleri, resim 10

Mft bezleri

Bezler ilk kullanımda 4 saat beyaz banyo sabunlu ılık suda bekletilecek. Statik elektriklenme ve gümüş iyonları kumaşın dengeye girmesini sağlar.
stokta var
Fiyat için bizi arayın
Satıcıya Ulaş
Ödeme ve Teslimat Şartları Çalışma Saatleri
İletişim Bilgileri
 • Yetkili Kişi: Safiye çırak
 • Telefon numarası: +90 (539) 367-80-82
 • MSN: safiyecirak@hotmail.com
 • Adres: Efeler, Efeler, Aydın, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

MİKROFİBER HALI KOLTUK DUVAR SİLEN GENEL AMAÇLI ELDİVEN :0539 367 80 82-0256 512 96 60
Ürün eldiven şeklinde,uzun lif yapısında kir çekme özelliği vardır.Eldiven kumaş liflerinde gümüş iyonları, statik elektriklenme, nano teknoloji mikrofiber yapı vardır. Kir çekme ve çektiği kiri kendi içinde hapsetme özelliği olan tek eldivendir. Normal bezler aldığı kiri geri verir.Kimyasal ve deterjan temizliği eşyaların görüntüsünü rengini zamanla matlaştırır.Ve durulama ister.Eldiven kirlendikten sonra duvara sürün halen kir çekmekte olduğunu aldığı kirleri geri duvara vermediğini görürsünüz. Elinize geçirip beyaz banyo sabunuyla hafif dairesel hareketlerle yüzeye sürülür.Silme esnasında ürün yıpranmaz, aksine temizlik yapılan eşyaya parlaklık ve derinlemesine temizlik sağlar.Koltuk kanepe halı gibi eşyaları kabartır.Aynı zamanda araba koltukları ve kaporta temizliği içinde ürün çok kullanışlıdır.Duvar silme işinide çok kolay ve deterjansız silebilirsiniz, kuvvetle bastırmanıza çok silmenize gerek yok hafif el basıncı yeterlidir.Eldiven temizliğinde deterjan kullanılmaz beyaz banyo sabunuyla temizlenir.Deterjan değmediği zaman 6000 kullanımlıktır.
NANO MİKROFİBER CAM BEZİ : 0539 367 80 82-0256 512 96 60

Tüm ayna ve cam yüzeylerin temizliğinin vazgeçilmezidir. Yüzeyleri temizlerken leke, hav, dalga izi bırakmaması en büyük özelliğidir. Artık bayanların korkulu rüyası olan cam temizliğinde, kimyasal kullanmak ve kovada leğende su taşımak yok.Araba camları çabuk ve parlak silindiği gibi çabuk kirlenmeyecek.Zaman tasarrufu 30 dk da silinen camlar 10 dk da rahat siliniyor. Silme, temizleme, durulama, kurulama, tek silimde.Cam bezini 4 e katla 8 kat kirleninceye kadar kullan.8 temiz bezin gördüğü işi fazlasıyla yapar.Camlar zamanla daha kolay silinir,çabuk kirlenmez, parlaklık ve kayganlık sağlar camlarda.40x40ebatta.Deterjan değmediği sürede 6000 kullanımlıktır.

NANO MİKROFİBER MUTFAK BEZİ:0539 367 80 82-0256 512 96 60

Mutfağınızda hijyenin olmazsa olmazını gerektiren buzdolabı, aspiratör, davlumbaz, fırın, ocak,mutfak dolapları gibi,çok kirlenen, mutfağınızda oluşan tüm yağlı yüzeyler için ideal temizlik sağlayıcıdır.Dolaplardaki parmak lekeleri yağ izleri tüm yağlı yüzeyler için kullanım kolaylığı.En güzeli mutfakta kimyasal ve deterjan kulanmamak. Deterjanla, tekrar onu durula, kurula, yok tek silimde… Nano bezler sildiği yeri daha parlak daha kaygan hale getirir.Yeni eşyaları direk nano bezle temizlerseniz ilk günkü parlaklığını ve kayganlığını korumuş olursunuz. Detrejanlar zamanla eşyaları matlaştırır donuk renkler verir ve kayganlığını alır.Aslında mutfakta tavan, taban ve duvar hariç her yerde temizlik yapıp parlaklık sağlar..Mutfakta ürünü düzenli kullandığınzda mutfakta işlerin temizliğin daha kısa sürede bittiğini kolay yaptığınızı ve çabuk kirlenmediğini farkedersiniz. Mutfak 4 e katla 8 kat kirleninceye kadar mutfak temizliği zaten bitiyor.8 temiz bezin göreceği işi 8 katı değiştirerek deterjan ve kimyasal kullanmadan mutfak yağlı yüzey temizleyici bez yapıyor.40x40ebatta…

NANO MİKROFİBER MOBİLYA TOZ ALMA PARLATMA BEZİ:
0539 367 80 82-0256 512 96 60
Tüm mobilya aksamlarının temizliğinde kullanılır. Mutfak dolapları inox ve parmak lekesi kalan mobilya ve beyaz eşya türleri için.Eşyalarınızın tozunu ve kirini temizlerken parlaklık verir, Silinen yüzeyde statik elektriklenme ve bezdeki gümüş iyonları nano teknoloji mikrofiber yapısı sayesinde derinlemesine temizlik yapar.Parlak ve kaygan zemin oluşturur. Tozlanmayı geciktirir. Mobilyalarınızı çizmez; hav bırakmadan ve kurulama yapmanıza gerek kalmadan tek silimde işinizi bitirmenizi sağlar.Deterjan kullanımı zamanla eşyaları çizer ve mat bir görüntüye ulaştırır.Bu ürün zamanla eşyayı daha parlak ve kaygan yapar.Hedef ilk günkü parlak ve temiz görüntüyü bozmamak. Genel temizlik bezini kapı, pencere ve plastik eşyalarınızın temizliğinde de sabun yardımı ile kullanabilirsiniz4 e kat yapıp 8 kat kirleninceye kadar kullanılır..40x40 ebatta. Deterjan değmediği sürede 6000 kullanımlıktır.

MİKROFİBER ELEKTRONİK EŞYA VE GÖZLÜK TEMİZLEYİCİ 0539 367 80 82-0256 512 96 60
Elektronik eşyaların yaydığı ısı sonucunda oluşan ve artan bakterileri yok ederek güvenli kullanım için hijyen sağlamaya yardımcıdır. Hassas dokusu sayesinde, gözlük, LCD ekran, plazma televizyon, video kamera, optik lensler, cep telefonu gibi hassas eşyalarımız çizilmeden temizlenir. Hem leke, iz, hav bırakmaz hem de bir sonraki toz oluşumunu geciktirir.Islak kullanım ekranlara zarar verir mikrofiber bez kuru kullanıldığı için ürün kalitesini düşürmez.
NANO MİKROFİBER KOZMETİK CİLT ELDİVENİ: MAKYAJ TEMİZLİĞİN ÇABUK VE KOLAY: 0539 367 80 82-0256 512 96 60
Makyajınızı temizlemeden yatmayın!
Akşamları makyajınızı temizlemeden yatmak hatasına düşenlerden misiniz? Üşenmeden temizleyin çünkü makyajın cildinize vereceği zararı telafi etmek çok zor! Bu eldivenle makyaj temizliği çok kolay!

Ürün eldiven biçiminde, çantada taşınabilir (en şık en küçük çanta dahil)şekilde tasarlanmıştır.Çantada temizleme losyonu toniği onun kutusu ağırlığı yer kaplaması yok artık. Kozmetik eldiveni, özel dokusu sayesinde yüzdeki makyajı su ile ıslatıp silmek koşuluyla rahatça çıkarır. Rimel, ruj, far, kalem her tür makyaj kalıntılarını temizler. Rimeli temizlerken göz sağlığına zarar vermez. Günlük cilt bakımınız için idealdir. Cildin PH dengesini koruyarak; akneli, hassas ve problemli cilt tiplerinde kullanılmaya uygundur. Ciltteki yağı ve kiri derinlemesine temizleyerek, gözenekleri açar. Peeling özelliği ve ince dokusu sayesinde cildinize masaj yaparak cildinizin nefes almasını sağlar, yenilenmesine ve canlanmasına yardımcı olur.En çabuk hızlı makyaj temizliği bu eldivende,büyük kolaylık ve rahatlık.Elin içine gireceği ebatta.Deterjan değmediği süre içinde ürün 6000 kullanımlıktır.Nano teknoloji ve içinde bulunan gümüş iyonları ürünü yıpratmaz ve özelliğini kaybettirmez.

NANO MİKROFİBER PASPAS ISLAK-KURU SET:0539 367 80 82-0256 512 96 60
Tüm silinebilir özellikli zemin,parke laminant.fayans,karo, duvar ve tavan gibi yüzeyler için.Zor temizlenen yerlere kolay temizlik. Çiftli pedleri sayesinde ıslak ya da kuru olarak yapacağınız temizlikte, toz almak için kuru pedi,ağır kirleri temizlemek için nemli,ıslak olan pedi kullanınız.Teleskopik sapı ve oynar başlığı temizlik esnasında sizin anatomik yapınıza uygun olarak kendini ayarlar ve her yüzeye rahatça ulaşmanızı sağlar. Manyetik tabla ve cırt cırtlı yapısı sayesinde pedleri çift yönlü kullanmanıza imkanı sunar. Lekeleri yok ederek kir ve tozları üzerinde toplayarak “gerçek” temizlik için gereken süreyi yarı yarıya kısaltır.
MFT NANO PASPAS ISLAK-KURU SET
Tüm silinebilir özellikli zemin, duvar ve tavan yüzeyler için büyük yardımcınızdır. Çiftli pedleri sayesinde ıslak ya da kuru olarak yapacağınız temizlikte, toz almak için kuru pedi;ağır kirleri temizlemek için ıslak pedi kullanınız.Silme sonrasında parlak çabuk tozlanmayan zeminler oluşur,hav ve su izi bırakmaz.
Teleskopik sapı ve oynar başlığı temizlik esnasında sizin anatomik yapınıza uygun olarak kendini ayarlar ve her yüzeye rahatça ulaşmanızı sağlar. Manyetik tabla ve cırt cırtlı yapısı sayesinde pedleri çift yönlü kullanmanıza imkan sunar. Lekeleri yok ederek kir ve tozları üzerinde toplayarak “gerçek” temizlik için gereken süreyi yarı yarıya kısaltır.

Ticiz.com'un rehber kategorisi: Aydın'daki Temizlik bezleri
Oluşturma tarihi: 29.09.2015 14:03
Düzenleme tarihi: 08.01.2019 10:55